ODBLASKOWI
W tym roku w naszej Szkole zamiast słodyczy od Mikołaja uczniowie otrzymali odblaski. 6 grudnia to finał akcji przygotowanej przez Radę Rodziców, Dyrekcję Szkoły oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile pod nazwą „Jedenastka w odblaskach”.
Główne założenia projektu dotyczyły zwiększenia wiedzy uczniów w zakresie bezpieczeństwa na drodze, w szczególności noszenia odblasków oraz wyposażenie uczniów, nauczycieli i pracowników w breloki odblaskowe z logo Szkoły.
O godzinie 11:00 zostały wykonane profesjonalne zdjęcia grupowe w odblaskach. Dzieciom towarzyszyli policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wraz z Panem Ireneuszem Michniakiem z WORD, za co serdecznie dziękujemy.
Projekt „Jedenastka w odblaskach” nie mógłby zostać zrealizowany bez wsparcia licznych sponsorów: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile, Szkoła Nauki Jazdy mgr Krzysztof Strzelczyk, Stowarzyszenie Instruktorów i Ośrodków Szkolenia Kierowców w Pile, InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group, Foto Expert Studio Fotograficzne Robert Judycki, STUDIO FILMOWE MARCIN FORMELLA, P.H.U STANIEK oraz Studio K2. Serdecznie wszystkim dziękujemy ?
Joanna Zwarycz-Piątek wiceprzewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11 w Pile