To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Rodzice i uczniowie mają obowiązek najpóźniej 2 dni przed planowanym spotkaniem poinformować o przyjściu nauczyciela przez e-dziennik.

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina - zegarowa

Sala

Uwagi

1

Badziąg Jolanta(raz na 2 tygodnie)

środa

8.30-9.30

Pokój nauczycielski

 (co dwa tygodnie)

2

Baron Justyna

poniedziałek

14.00-15.00

017

 

3

Bartecka Małgorzata

poniedziałek

9:30-10:30

301

 

4

Bąk Andrzej

poniedziałek

12.35-13.35

Pokój nauczycielski

 

5

Bębas Aleksandra

Wtorek

15.40-16.40

012

 

6

Bielecka Ewa

poniedziałek

9.40-10.40

107

 

7

Bobrowski Emil

poniedziałek

14.40-15.40

220

 

8

Bonarska-Palacz Dagmara

czwartek

15.40-16.40

Pokój n-li w-f

 

9

Bożek Alicja

Wtorek

15.00-16.00

218

 

10

Bujnicka Marcelina

Poniedziałek, środa

7.30-8.00 7.30-8.00

Pokój pedagogów

 

11

Buller Barbara

Piątek, wtorek

14.45-15.15

221

 

12

Burzyńska Patrycja

środa

8.40-9.40

Pokój pedagogów

 

13

Chort Waldemar

środa

15.45-16.45

120a

 

14

Cierpicka Karolina

poniedziałek

15.40-16.40

 

 

15

Czerniawska Anna

środa

15.50-16.50

222

 

16

Czyż Andrzej

Poniedziałek, środa

7.30-8.00

Pokój n-li w-f

 

17

Dziergas Klaudia

poniedziałek

8.50-9.50

Pokój pedagogów

 

18

Gałecki Piotr

Wtorek, środa

10:35-11:05

Pokój n-li w-f

 

19

Gembara Joanna

piątek

9.45-10.45

114

 

20

Glinka Marlena

Wtorek

15.40-16.40

023

 

21

Gmitrowicz Ewa

środa

15.40-16.40

124

 

22

Górski Marcin

wtorek

14.45-15.45

Pokój nauczycielski

 

23

Grzybowska Agnieszka

czwartek

13.40-14.40

Pokój nauczycielski

 

24

Hering Kinga

wtorek

11.30-12.30

Pokój nauczycielski

 

25

Idzikowska Katarzyna

środa

14.45-15.45

012

 

26

Idzikowska-Zbroniec Magdalena

czwartek

14.00-15.00

Pokój pedagogów

 

27

Iwicka Iwona

środa

8.15-8.45, 14.45-15.15

107

 

28

Kalbarczyk Małgorzata

Poniedziałek

10:45-11:45

218

 

29

Kawa Karolina

Poniedziałek, środa

7.30-8.00

104

 

30

Kaźmierczak Marzena

wtorek

14.50-15.50

104

 

31

Kocierzyńska Lidia

Poniedziałek, środa

7.30-8.00

014

 

32

Kotwińska Bogna

wtorek

14.55-15.55

118

 

33

Kubik Barbara

poniedziałek

13.40-14.40

107

 

34

Kunysz Hanna

czwartek

13.40-14.40

304

 

35

Kupczyk Paulina

środa

15.30-16.30

świetlica

 

36

Lidzka-Megger Ewa

Wtorek, czwartek

10:10-10:40, 8:20-8:50

Pokój nauczycielski

 

37

Lietzau Joanna

środa

15.40-16.40

213

 

38

Lutek Magdalena

piątek

7.55-8.55

011

 

39

Łapiczak Anna

poniedziałek

16.00-17.00

221

 

40

Łęcka Katarzyna

wtorek

7.00-8.00

021

 

41

Maciaszek Ewelina

Poniedziałek, wtorek

7.30-8.00

Pokój nauczycielski

 

42

Madera Teresa

poniedziałek

13.50-14.50

212

 

43

Martka Elżbieta

wtorek , piątek

9.20-9.50, 9.10-9.40

Pokój nauczycielski

 

44

Miazga Małgorzata

środa , czwartek

7.30-8.00 , 14.45-15.15

Pokój nauczycielski

 

45

Michalak Marzena

piątek

13.40-14.40

Pokój n-li w-f

 

46

Michalak Wojciech

czwartek

15.40-16.40

Pokój n-li w-f

 

47

Mostek Małgorzata

poniedziałek

15.00-16.00

Pokój nauczycielski

 

48

Niebieszczański Jarosław

środa

11.30-12.30

Pokój n-li w-f

 

49

Nowak Damian

środa

17.00-18.00

Pokój n-li w-f

 

50

Nowicka Agnieszka

czwartek

10.40-11.40

Pokój pedagogów

 

51

Ossowska Anna

Czwartek , piątek

7.30-8.00

021

 

52

Pawłowska Karolina

Poniedziałek , wtorek

7.20-7.50 , 15.40-16,10

110

 

53

Piwońska Anna

czwartek

15.45-16.45

017

 

54

Preihs Anna

wtorek

7.45-8.45

210

 

55

Przewoźniak Grzegorz

środa

7.45-8.45

Pokój n-li w-f

 

56

Przybył Marlena

Wtorek , czwartek

7.30-8.00

Pokój nauczycielski

 

57

Riske Magda

Wtorek

8.50-9.50

biblioteka

 

58

Rossa Anna

Poniedziałek, środa

7.30-8.00

104

 

59

Roszczyk Grażyna     

Wtorek

15.40-16.40

018

 

60

Ryczkowska Ewa

środa

8.30-9.00 , 15.15-15.45

09

 

61

Samolińska Ewa

poniedziałek

7.55-8.55

305

 

62

Skoraczewski Roman

wtorek

7.55-8.50

302

 

63

Sorgowicka Emilia

czwartek

16.00-17.00

022

 

64

Starosta Izabela

czwartek

12.45-13.45

013

 

65

Stodolna  Karolina

wtorek

7.45-8.45

012

 

66

Straszewska  Magdalena

czwartek

9.45-10.45

Pokój nauczycielski

 

67

Strógarek Karolina

środa

9.40-10.40

Pokój nauczycielski

 

68

Sulima-Grzelak  Agnieszka

czwartek

15.40-16.40

Pokój n-li w-f

 

69

Sygit Katarzyna

piątek

11.45-12.45

218

 

70

Szrama Regina

środa

15.45-16.45

013

 

71

Szybiak Olga

Wtorek , czwartek

7.30-8.00 , 11.30-12.00

023

 

72

Trembo Marta

Wtorek

10.30-11.30

Pokój nauczycielski

 

73

Trusiewicz  Barbara

piątek

10.45-11.45

107

 

74

Uberna Katarzyna

piętek

11.45-12.45

011/013

 

75

Urbańska  Ewa

poniedziałek

10.45-11.30

218

 

76

Wilczyńska Magdalena

czwartek

12.40-13.40

010

 

77

Wyrzykowska Ewa

czwartek

14.00-15.00

205

 

78

Zalewska Katarzyna

piątek

10.30-11.30

pokój pedagogów

 

79

Zasada Honorata

środa

15.50-16.50

010

 

80

Zbierajewska Agata

poniedziałek

11.15-12.15

świetlica

 

81

Zielonka Robert

piątek

14.00-15.00

122

 

82

Ziemann Marzena

czwartek

9.30-10.30

306

 

83

Ziętowska Beata

poniedziałek

14.45-15.45

218

 

84

Aleksandra Goldstein

czwartek

15.00-16.00

gabinet dyrektora

 

85

Marzenna Chojnacka

czwartek

15.00-16.00

gabinet wicedyrektora

 

86

Dorota Mijalska

czwartek

15.00-16.00

gabinet wicedyrektora

 

87

Agnieszka Podanowska

czwartek

15.00-16.00

gabinet wicedyrektora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top