To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Z wędkarskim pozdrowieniem: Wodom Cześć!

W sobotnich godzinach porannych i popołudniowych dnia 25.03.2024r. na terenie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile odbył się XXI Okręgowy Turniej Wiedzy Ekologicznej i Wędkarskiej zorganizowany przez Zarząd Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile pod patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego. Uczestniczyło w nim ponad 60 uczniów Szkół Podstawowych z terenu Powiatu Pilskiego. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów:  Cezary Tekiel i Igor Witaszczyk z klasy 7a, Kornelia Czermak , Maja Więcko i Jakub Wójcik z klasy 7d, oraz Aleks Wolszlegier z klasy 6d.

Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej - testu ekologicznego i    wędkarskiego, oraz praktycznej czyli rzutów piłką kauczukową do Tarczy Arenberga z odległości 4,    8    i 12 metrów. Członkowie Zarządu Okręgu Nadnoteckiego oceniali testy konkursowe oraz sędziowali konkurencje rzutów do tarczy na hali sportowej. Po przeprowadzonych rozgrywkach i testach zaproszono wszystkich na pyszny obiad do szkolnej stołówki.

Reprezentanci naszej szkoły: Aleks Wolszlegier, Igor Witaszczyk i Kuba Wójcik
zajęli drużynowo IV miejsce, w grupie wiekowej do 14-15 lat.


Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, zapraszamy na kolejne turnieje, a młodych zapraszamy w szeregi PZW i życzymy miłego, aktywnego spędzania czasu z wędką nad wodą!!!

Opiekun: Barbara Buller

Back to top