To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

W ubiegły piątek, tj. 13.09.2019 roku w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Pile odbył się Finał XX Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży. Podsumowano na niej zawody sportowe z zeszłego roku szkolnego. Nasza „Jedenastka” uplasowała się po raz kolejny bardzo wysoko! Zarówno w kategorii Dzieci, jak i w kategorii Młodzieży wywalczyliśmy drugie miejsce. Dyrektor Grzegorz Wądołowski odebrał dla szkoły piękne dwa puchary. Po wręczeniu nagród rozpoczął się Turniej Gier i Zabaw wliczany do tegorocznych rozgrywek międzyszkolnych. W turnieju dzieci nasza szkoła zdobyła 4. miejsce, a w turnieju młodzieży 3. miejsce.
GRATULUJEMY WSPANIAŁEJ RYWALIZACJI I TRZYMAMY KCIUKI ZA KOLEJNE SUKCESY SPORTOWE NASZYCH PODOPIECZNYCH.