Miło nam poinformować, że redakcja "Niecodziennika Szkolnego" zajęła 1. miejsce w ogólnopolskim konkursie #juniorlabw wyzwaniu #3ZAANGAŻOWANIE, CO TO ZNACZY?

Zadaniem uczniów było stworzenie materiału dziennikarskiego pt. "Tu mieszkam, tu żyję, tu pomagam" przy użyciu technik interaktywnych, które poznaliśmy podczas wszystkich dotychczasowych lekcji #juniorlab.  Do stworzenia reportażu o działaniach charytatywnych podejmowanych w naszej szkole  zainspirowały nas słowa naszej patronki Królowej Jadwigi „Nie dla siebie nam żyć należy”. Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia reportażu.

Natomiast Natalia Bohatkiewicz z klasy 5d zajęła 2 miejsce, a Gracjan Bartol z klasy 4a zdobył 3. miejsce  w zadaniu indywidualnym #juniorlab w wyzwaniu #3ZAANGAŻOWANIE, CO TO ZNACZY?

Młodzi redaktorzy stworzyli materiał dziennikarski na temat: Nasz superbohater. Pomagać mogą nie tylko dorośli.

redakcja „Niecodziennika Szkolnego”