To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Konkurs plastyczny "Kot w milionach odsłon"
Z okazji "Światowego Dnia Kota" przypadającego na dzień 17 lutego zorganizowałyśmy świetlicowy konkurs plastyczny "Kot w milionach odsłon". Dzieci wykonywały prace dowolną techniką. Zwycięzkie prace zostały zaprezentowane w holu głównym szkoły. Wezmą one także udział w konkursie organizowanym przez Pilskie Schronisko dla Zwierząt w Leszkowie.
Nagrodzone prace
I miejsce: Lena Pietrzak 2b, Zuzanna Gronowska 2e
II miejsce: Alicja Wybraniec 1d, Zofia Czaińska 1b
III miejsce: Katia Tutak 1d, Zofia Młodzik 1d
Wyróżnienia: Hubert Thiede 1a, Gracjan Zublewicz 1b, Laura Kowalska 1d, Oliwia Knoch 2a, Mikołaj Kaczmarek 2b, Lilianna Witkowska 2b, Liliana Marat 2e, Kacper Posadziński 2e, Zuzanna Posadzińska 2e, Julia Walkowska 2e.
Gratulujemy :)

Back to top