To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

U nas znów gwar i zabawa, a złota jesień już na dobre zagościła w naszej świetlicy.

Wraz z mijającymi tygodniami jesień coraz bardziej ukazuje swoje oblicze. Piękne dary jesieni: jarzębina, różnokolorowe liście, ich ciepłe barwy oraz zmiany zachodzące  w przyrodzie stanowią inspirację do ciekawych prac plastycznych. Wykorzystując wiele technik, uczniowie wykonali, m.in. jesienne krajobrazy, drzewa, wizerunki Pani Jesieni i wiele innych, które można podziwiać na naszych świetlicowych gazetkach. Obserwując zmiany zachodzące w przyrodzie poznaliśmy charakterystyczne cechy jesieni, a na podstawie wielu opowiadań i wierszy wiemy, jakie prace wykonuje się jesienią w ogrodzie, jakie grzyby są jadalne, a które trujące.Jesień zachwyca nas swoją różnorodnością, a niezliczone ciekawostki ze świata przyrody nierzadko nas zadziwiają.

Anna Rossa
Oto niektóre z naszych prac:

Back to top