To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Już po raz siódmy obchodziliśmy Światowy Dzień Kota.

Główny dzień obchodów miał miejsce 7.02.2018 r. Dzieci ze świetlicy przygotowały kilka wystaw o kociej tematyce. Przez radiowęzeł szkolny podawane były przez cały tydzień ciekawe wiadomości i informacje dotyczące kotów, ciekawostki związane z ich życiem (czy to domowym, czy dzikim). 7.02.2018 r. uczniowie świetlicy zaprezentowali na apelu szkolnym przedstawienie (składankę słowno-muzyczno-taneczną), której motywem przewodnim były oczywiście koty. Tego dnia można było pojawić się w szkole w kocim "wcieleniu". Wszystkim przebranym wykonano zdjęcia, na podstawie których wyłonieni zostaną super-kotka i super-kocurek. Tym, którzy wyróżnili się tego dnia (ciekawym makijażem, oryginalnym strojem czy pomysłem) wręczone zostaną nagrody i upominki. Obchody Światowego Dnia Kota przygotowały panie prowadzące w świetlicy kółko teatralne i koła języka niemieckiego i rosyjskiego. W ciągu tego tygodnia odbyła się także prezentacja multimedialna, dzieci obejrzały śmieszne filmy o kotach, wykonały kocie maski, kocie kolorowanki oraz test "Jakim jesteś kotem?". Było dużo zabawy i śmiechu podczas wykonywania kocich makijaży i wzruszenia podczas oglądania zdjęć kocich pupilków naszych dzieci.

Back to top