To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Zachęcam Was tym razem do wykonania nietypowej pracy plastycznej. Zamiast kartki talerzyk z mąką, zamiast kredki palec i do dzieła. Poproście o drobną pomoc dorosłego.Wystarczy rozsypać mąkę na talerz lub bezpośrednio na stół. Poruszcie wyobraźnię, a powstaną rysunki jakie tylko chcecie. Mogą to być serca, liście, kwiaty, słoneczka, samochody,figury geometryczne, a najważniejsze, że tak szybko można zmazać i narysować kolejny rysunek. Spróbujcie sami :)
Kliknijcie w poniższy link i obejrzyjcie krótki filmik. To przeuroczy film niemieckiego producenta pieczywa Liekena Urkorn. Pomysł niby banalnie prosty - cóż bardziej oczywistego jak mąka w reklamie chleba - a jednak oglądanie dłoni wyczarowujących wprawnymi ruchami kolejne obrazki dziwnie wciąga. Może to będzie inspiracja to stworzenia oryginalnego rysunku.

https://youtu.be/i4GupTTL6jg

Życzę Wam miłej zabawy i pozdrawiam cieplutko!!!
Anna Rossa

Back to top