To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Drogie dzieci,
przed nami kolejny tydzień bez szkoły.Oto jedna z moich propozycji aktywnego spędzania czasu w domu. Włączcie do zabawy rodzeństwo lub rodziców - będzie weselej. Do zabawy w pajęcze sieci potrzebujemy kilka krzesełek i dużo sznurka. Pomiędzy krzesełkami tworzymy w dowolny sposób pajęczą sieć około 30 cm od ziemi. Następnie rozsypujemy po pokoju klocki, nakrętki, patyczki lub kolorowe piłeczki. Podczas zabawy uczymy się koordynacji ruchowej, równowagi i cierpliwości. Włączamy ulubionę muzykę i swobodnie chodzimy tak, aby nie poruszyć sieci. W momencie gdy jeden z domowników (mama, tata lub rodzeństwo) wyłączy muzykę i wyda polecenie np.:zbieramy czerwone piłeczki, zbieramy patyczki, zbieramy zielone nakrętki, zbieramy niebieskie klocki, szybko je wykonujemy. Będzie dużo śmiechu i radości.Gorąco Was zachęcam do tej zabawy. Spędzajcie ten trudny czas nie tylko przed komputerem i telewizorem. Polecam Wam także stronę mojedziecikreatywnie.pl, gdzie znajdziecie wiele ciekawych pomysłów na zabawę. Życzę wszystkim dużżżo zdrowia i mam nadzieję do szybkiego zobaczenia.

Pozdrawiam gorąco :)
Anna Rossa

Back to top