To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Koronawirus sprawił, że nie możemy spotykać się w naszej świetlicy. Jesteście w domu już drugi tydzień. Pewnie macie wiele czasu na ulubione zabawy, gry. Mamy nadzieję, że rozwijacie swoje pasje, zainteresowania. Wiemy też, że dużo czasu wolnego sprzyja nudzie. Dlatego chcę Wam zaproponować niesamowitą zabawę z dala od komórki, tabletu czy laptopa, za to z własną wyobraźnią.
" Piksel art " to rysowanie na papierze w kratkę - taki pradziadek MINECROFTA. Potrzebne będą : kartka w kratkę, kredki,długopisy lub flamastry i oczywiście WYOBRAŹNIA.
Wymyślamy obrazek- postać lub rzecz (np;domek, kwiatek, lody,miś) i kolorujemy kratki.
Efekty mogą zaskakiwać!
Cierpliwi mogą tą techniką stworzyć nawet obraz.
Istnieją książki do kolorowania, wiele pomysłów znajdziecie w wyszukiwarce.
Jeśli chcecie pochwalić się własnymi pracami , zróbcie zdjęcie i przyślijcie na mojego maila- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., najciekawsze prace opublikujemy na stronie.
Miłej zabawy!
Magda Gregorczyk

Back to top