To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Z przyjemnością informujemy że jury V Ogólnopolskiego Konkursu im. Fiodora M. Dostojewskiego dla Młodzieży na utwór prozatorski w składzie: JOANNA GERDES, MARIA DZIUK - przewodnicząca jury, EDWARD PRZEBIERACZ, po uważnym przestudiowaniu wszystkich 24 prac, które napłynęły z terenu całego kraju na konkurs, podjęło decyzję odnośnie laureatów tegorocznego konkursu.

WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁA

Agata Mindykowska – kl. IIIC Gimnazjum; Klub Literacki „Pegazik” Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” w Pile; zam. Piła "Gdyby gwiazdy nie istniały"

Jej praca ukazała się w kwietniu br. w publikacji  pt. "Stracony jest każdy dzień bez wiary"

                                                                        Serdecznie gratulujemy!   E.S.

 

Back to top