To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Nasza szkoła w okresie ferii zimowych, które przypadają dla województwa wielkopolskiego od 30.01 do 10.02.2023 roku organizuje zimowisko w pierwszym tygodniu ferii (od 30.01-03.02.2023 r.).

Koszt zimowiska to 310 złotych za jeden tydzień ferii na jednego uczestnika. W cenie zimowiska uwzględniono posiłki dla dzieci – codziennie śniadanie i obiad, koszty organizacyjne – wyjście na bowling, kino, ewentualnie trampoliny, materiały papiernicze – potrzebne do zajęć plastycznych i inne.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w zimowisku prosimy o osobiste złożenie deklaracji uczestnictwa dziecka w sekretariacie szkoły do 21.12.2022 roku!!! Deklaracje będą dostępne na miejscu. Zimowisko jest dla wszystkich uczniów z klas I-VIII.

Back to top