To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Drodzy uczniowie, słuchacze i studenci!
Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej, Sekretarz Stanu w KPRM Pan Piotr Mazurek serdecznie zaprasza do bezpłatnego udziału w Światowym Szczycie Cyfrowym ONZ – Forum Zarządzania Internetem IGF2021, którego gospodarzem będzie Polska. Spotkajmy się w dniach 6-10 grudnia w Katowicach – zarówno stacjonarnie jak i w formie zdalnej, aby wspólnie porozmawiać o możliwościach i wyzwaniach jakie stwarza przestrzeń cyfrowa.


Ważnym wydarzeniem w trakcie Forum będzie Młodzieżowy Szczyt IGF (Youth IGF), na który zapraszamy wszystkich młodych ludzi. Podczas wydarzenia chcemy pogłębić dyskusję na temat kluczowych tematów dotyczących zarządzania Internetem i zachęcić młodzież do aktywnego włączania się w debatę na tematy kluczowe dla przyszłości młodego pokolenia.
IGF 2021 (6-10 grudnia, Katowice) to najważniejsze na świecie i najbardziej prestiżowe wydarzenie cyfrowe w roku, szczególnie ważne dla młodych ludzi gdyż to właśnie młodzież najaktywniej korzysta z internetu. Na wydarzeniu młodzi ludzie mogą brać udział w licznych panelach dyskusyjnych i warsztatach, m.in. na temat przyszłości internetu. Możliwa jest rejestracja zarówno do udziału stacjonarnego w Katowicach jak i do udziału zdalnego, poprzez komunikator Zoom.
Organizatorem Szczytu Cyfrowego IGF 2021 jest Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Za koordynację wydarzenia odpowiada Krzysztof Szubert - pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. Europejskiej Polityki Cyfrowej. W skład stałego Komitetu Programowego polskiej edycji wydarzenia wchodzą przedstawiciele m.in. Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Państwowego Instytutu Badawczego NASK, Centrum Cyfrowego oraz Instytutu Kościuszki.
Rejestracja trwa do 1 grudnia 2021, jednak proces weryfikacji uczestników stacjonarnych wymaga, aby rejestracji dokonań maksymalnie do ok. 22.11 (poniedziałek). Zachęcamy do dokonania rejestracji jak najszybciej.
Link rejestracyjny: https://www.intgovforum.org/en/user/login
Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia: https://cutt.ly/IGF2021

Back to top