Drogie Dzieci! Szanowni Rodzice!

W poniedziałek 29 marca zakończył się szkolny konkurs na „Najpiękniejsze ozdoby wielkanocne”.

Konkurs miał na celu pielęgnowanie tradycji wielkanocnych, stworzenie możliwości prezentacji ozdób, a zarazem rozwijanie aktywności twórczej i wrażliwości estetycznej wśród młodych ludzi. Każdy biorący udział w konkursie miał za zadanie własnoręcznie wykonać ozdobę wielkanocną, zrobić zdjęcie pracy, a następnie dostarczyć ją do naszej szkoły.
Na konkurs wpłynęło wiele różnych prac nawiązujących do tradycji Świąt Wielkiej Nocy. Wśród nich znalazły się wielkanocne zające, baranki, kury i kurczaki, stroiki, ozdobione jajka, palmy i koszyczki z wielkanocnymi różnościami.
Jury stanęło przed trudnym wyborem, ponieważ wszystkie prace były bardzo interesujące i w różnorodny sposób obrazowały tematykę konkursu.

Nie sposób było przyznać miejsc pierwszych, drugich i trzecich, więc postanowiłyśmy,że Laureatami konkursu wielkanocnego zostali:

Kategoria klas 4-6

•Zwierzak wielkanocny – zając:
Lena Pietrzak kl. 4c
Julia Walkowska kl. 4d
Oliwia Kiżewska kl. 4d
Elena Bujnicka kl. 5a
Amelia Brzeska kl. 6b
Przemysław Kowalski kl. 6c
Liwiusz Średnicki kl. 6c
•Zwierzak wielkanocny – baranek:
Klaudia Knioła kl. 4d
Flip Babut kl. 5a
•Zwierzak wielkanocny – kura, kurczak:
Piotr Liwak kl. 6a
Robert Sitarski kl. 6e
Martyna Bitner kl. 6g
Kajetan Gaj kl. 6g
•Ozdoba wielkanocna:
Maja Lipińska kl. 6d

Kategoria klas 7

•Ozdoba wielkanocna:
Dominik Staniek kl. 7g

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom! Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na koniec roku szkolnego.
Organizatorki konkursu
Bogusława Różańska