SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W PILE

Dzień Czwartaka

07.10.2024r

W dniu 07.10.2024r. uczniowie klas czwartych zostali uroczyście przyjęci przez przedstawicieli SU SP11 Maję Grzybowską i Sergiusza Sobczyka do grona uczniów klas 4-8.

Uczniowie w obecności dyrekcji p. Agnieszki Podanowskiej, p. Emila Bobrowskiego, p. Doroty Mijalskiej, wychowawców oraz nauczycieli wychowania fizycznego prezentowali swoje okrzyki. Następnie brali udział w quizie wiedzowym oraz zmaganiach sportowych. Po wysiłku fizycznym czekała na nich zupa oraz herbata przygotowane przez naszą szkolną kuchnię. Tego dnia dobra zabawa, spryt, wiedza oraz sprawność fizyczna towarzyszyły naszym czwartakom, a piękne słońce umilało im czas spędzony na świeżym powietrzu. W nagrodę ukończenia i zaliczenia wszystkich konkurencji, klasy otrzymały dyplom, maskotkę, drobne gadżety oraz słodki poczęstunek od Rady Rodziców SP11.

Klasy czwarte wraz z wychowawcami uczestniczące w wydarzeniu:

Klas 4a z p. Agnieszką Grzybowską

klasa 4b z p. Kingą Hering i p. Martą Trembo

klasa 4c z p. Hanną Winkler

klasa 4d z p. Emilią Sorgowicką

oraz klasa 4e z p. Agatą Zarzycką

Duże podziękowania należą się nauczycielom wychowania fizycznego: p. Izabeli Staroście, p. Dagmarze Bonarskiej-Palacz, p. Andrzejowi Czyżowi, p. Piotrowi Gałeckiemu oraz p. Damianowi Nowakowi, którzy przygotowali ciekawe konkurencje sportowe i zadbali o poprawne ich wykonanie.

Quiz wiedzowy przygotowany przez p. Hanna Winkler sprawdził wiedzę uczniów nie tylko z pomieszczeń w szkole czy składu dyrekcji SP11 ale również literowania imienia i nazwiska wychowawcy w języku angielskim, kierunków świata, tabliczka mnożenia czy elementy nieożywionej przyrody.

Fotorelacja poniżej.