Serdecznie zapraszam do udziału w dniu 12 listopada 2020 roku o godzina ok. 13.00 – 14.30 na platformie ZOOM, (wystarczyłoby kliknąć link i przenosi do Webinaru ).
Prelegentem będzie Pani Agnieszka Koluch – Horbowicz, psycholog, osoba zajmująca się relacjami międzyludzkimi.
Temat będzie dotyczył „Zdrowych relacji z młodzieżą w sytuacjach kryzysowych”. Gorąco zachęcam do udziału młodzież z klas 7 i 8 , prosiłabym o maila zwrotnego
osoby, które się zdecydują na mój adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Po otrzymaniu maila od osób zainteresowanych – będę rozsyłała linki na udział w spotkaniu.
Tematyka jest na pewno na czasie ,a prowadząca jest na tyle interesująca, że czas dla młodzieży na pewno nie będzie stracony.
Dla uczestników będą wydane zaświadczenia o uczestnictwie.
Serdecznie zapraszam:
Katarzyna Łęcka

Nagrody w konkursie jaki odbył się w ramach NocZawodowców 2020 o nazwie „Zostań zawodowcem” trafiły do zwycięzców naszej szkoły
Osobiście przekazała nagrody Pani Dyrektor CWRKDIZ w Pile Ewa Krupka-Zaręba.Uczestnicy warsztatów z doradztwa zawodowego przeprowadzonego podczas Nocy
Zawodowców 2020 również otrzymali upominki.Serdecznie gratulujemy zwycięscom jak i uczestnikom moich warsztatów.

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile
zaprasza na :
Noc Zawodowców 2020 - Edycja 3.0 „Wielkopolska w sieci zawodów"
Wydarzenie pod Patronatem Honorowym
Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka

Już trzeci rok z rzędu spotykamy się w październiku ,aby przyjrzeć się ofercie szkół zawodowych, rynkowi pracy i aby pomóc młodzieży w wyborze dalszej edukacji.
Pierwszy raz będzie to forma ON - LINE.
Celem przedsięwzięcia jest promocja szkolnictwa branżowego i technicznego, jako szkolnictwa pozytywnego wyboru.
Zapraszamy młodzież 7-8 klas szkół podstawowych, ich rodziców, doradców zawodowych, nauczycieli oraz wszystkich, których tematyka zawodowa interesuje.
Proponujemy:
• pokazy zawodów i kierunków kształcenia
• konkurs z nagrodami dla uczniów
• doradztwo zawodowe
• webinary dla rodziców, nauczycieli, doradców zawodowych, dyrektorów szkół
• spotkania z zawodowcami i ludźmi z pasją
• Erasmus+, Europass, relacje z konkursów Worldskills/Euroskills

Piątek, 2 października 2020
Godzina: 17:00 – 19:30
Uczniowie naszej szkoły z klasy 8c i 8d wezmą udział w warsztacie pt. "Świadomy wybór zawodu"
Szczegóły:
Rejestracja: