To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

W ramach zajęć z ręcznego szycia "Tańcowała igła z nitką'' uczniowie naszej świetlicy szyją maskotki, breloczki i portfeliki z kolorowego filcu. Każda praca jest inna, gdyż każdy samodzielnie dobiera kolory, dodatki, czy ozdoby. Wiele prac powstaje na podstawie własnych projektów uczniów. Kreatywność nie ma końca :)
Anna Rossa

          Dnia 4 kwietnia 2019 w świetlicy szkolnej odbył się Turniej Wiedzy o Szkole dla uczniów klas 2 SP.

Konkurs plastyczny "Kot w milionach odsłon"
Z okazji "Światowego Dnia Kota" przypadającego na dzień 17 lutego zorganizowałyśmy świetlicowy konkurs plastyczny "Kot w milionach odsłon". Dzieci wykonywały prace dowolną techniką. Zwycięzkie prace zostały zaprezentowane w holu głównym szkoły. Wezmą one także udział w konkursie organizowanym przez Pilskie Schronisko dla Zwierząt w Leszkowie.
Nagrodzone prace
I miejsce: Lena Pietrzak 2b, Zuzanna Gronowska 2e
II miejsce: Alicja Wybraniec 1d, Zofia Czaińska 1b
III miejsce: Katia Tutak 1d, Zofia Młodzik 1d
Wyróżnienia: Hubert Thiede 1a, Gracjan Zublewicz 1b, Laura Kowalska 1d, Oliwia Knoch 2a, Mikołaj Kaczmarek 2b, Lilianna Witkowska 2b, Liliana Marat 2e, Kacper Posadziński 2e, Zuzanna Posadzińska 2e, Julia Walkowska 2e.
Gratulujemy :)

Kółko szydełkowe – podczas zajęć dzieci poznają podstwawy i techniki szydełkowania. Oto nasze pierwsze efekty pracy:)

Szkolna świetlica dla kl.1-3 nosi nazwę „Świetliki” i pełni znaczącą rolę w realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych szkoły. Jest szkolną przestrzenią czasu wolnego dzieci, ale jednocześnie wspomagamy dydaktyczne zadania szkoły, które sprowadzają się do poszerzania wiedzy uczniów, kształtowania różnego rodzaju umiejętności. Codzienne zajęcia świetlicowe to m.in. zabawy dydaktyczne i twórcze oraz ćwiczenia służące utrwalaniu
i poszerzaniu wiedzy.

Wraz ze zmieniającą się porą roku zmienia się tematyka naszych prac plastycznych. Mimo, iż za oknem brak jest białego puchu na świetlicowych gazetkach dominuje zimowy akcent.

zima2
zima2
zima3
zima3
zima6
zima6
zima5
zima5
zima4
zima4
zima1
zima1

Zajęcia z j.niemieckiego odbywają się w środy o godz. 14.00-15.00 oraz w czwartki o godz. 8.00-9.00. Na spotkaniach poznajemy podstawowe słowa,zwroty,gramatykę j.niemieckiego.Poprzez zabawę i naukę ćwiczymy prawidłową wymowę,pisownię,uczymy się wierszy i piosenek.Wykonujemy prace palstyczne związane z tematyką zajęc.Zajęcia prowadzi pani Katarzyna Łęcka.

Back to top