To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Wądołowski GrzegorzDyrektor Naczelny; historia, wos
Chojnacka Marzenna- Wicedyrektor ds. dydaktyczno- programowych klas 7 i 8; geografia, przyroda
Mijalska Dorota- Wicedyrektor ds. organizacji i planowania klas 1 -3; edukacja wczesnoszkolna, informatyka
Goldstein AleksandraWicedyrektor ds. wychowawczo -profilaktycznych klas 4 - 6; edukacja wczesnoszkolna, informatyka

Badziąg Jolanta –język francuski, WDŻ
Baron Justyna – edukacja wczesnoszkolna, świetlica
Bartecka Małgorzata - plastyka
Bąk Andrzej –matematyka, technika
Bębas Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna
Biała Małgorzata- nauczyciel wspomagający, plastyka
Bielecka Ewa –język polski
Bobrowski Emil – WOS, historia, EDB
Bonarska-Palacz Dagmara- wychowanie fizyczne
Bożek Alicja- język polski
Bujnicka Marcelina –język niemiecki
Buller Barbara – przyroda, biologia
Burzyńska Patrycja- język polski
Chort Waldemar -informatyka
Cierpicka Karolina- wychowanie fizyczne
Czyż Andrzej- wychowanie fizyczne
Dembowska Katarzyna- biologia, WDŻ
Dresler Rafał – religia
Fąs Dorota –muzyka, WDŻ
Fogtman Aleksandra -fizyka
Gałecki Piotr- wychowanie fizyczne
Gembara Joanna- matematyka
Gregorczyk Magdalena – edukacja wczesnoszkolna, świetlica
Grzybowska Agnieszka- język angielski
Hering Kinga- język angielski
Idzikowska Katarzyna- nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Idzikowska-Zbroniec Magdalena- pedagog, rewalidacja
Iwicka Iwona- język angielski, edukacja wczesnoszkolna
Kalbarczyk Małgorzata- matematyka, fizyka
Kawa Karolina– edukacja wczesnoszkolna, przyroda, biologia
Kaźmierczak Marzena– edukacja wczesnoszkolna
Kocierzyńska Lidia– edukacja wczesnoszkolna, muzyka
Kubik Barbara- nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Kunysz Hanna- matematyka
Kupczyk Barbara – rehabilitant
Lidzka-Megger Ewa –język polski
Lindenau Beata-informatyka
Litzan Joanna – świetlica, język francuski
Lutek Magdalena– edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
Łapiczak Anna- biologia, WDŻ
Łęcka Katarzyna-edukacja wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe
Maciaszek Ewelina- nauczyciel wspomagający, logopeda
Madera Teresa- historia, nauczyciel wspomagający
Martka Elżbieta-religia
Miazga Małgorzata- nauczyciel wspomagający, rewalidacja, fizyka
Michalak Marzena- wychowanie fizyczne
Michalak Wojciech- wychowanie fizyczne
Mostek Małgorzata- historia, historia i społeczeństwo
Niebieszczański Jarosław- wychowanie fizyczne
Norkowska-Olejnik Lucyna- matematyka
Nowak Damian- wychowanie fizyczne
Nowicka Agnieszka– nauczyciel wspomagający, edukacja wczesnoszkolna
Olczyk –Zaciera Katarzyna- świetlica
Ozgowicz Krzysztof- wychowanie fizyczne
Pawlak – Szarejko Dorota- historia, historia i społeczeństwo
Pawłowska Karolina- język polski
Pawłowska Marlena- wychowanie fizyczne
Piwońska Anna– edukacja wczesnoszkolna
Podanowska Agnieszka –pedagog szkolny
Preis Anna –fizyka
Przewoźniak Grzegorz- wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
Przybył Marlena-technika, język francuski
Riske Magda- biblioteka
Rossa Anna- świetlica
Roszczyk Grażyna– edukacja wczesnoszkolna
Różańska Bogusława- plastyka, technika
Samolińska Ewa-religia
Skoraczewski Roman-chemia
Smęda Ewa- biblioteka
Sorgowicka Emilia- język angielski, świetlica
Starosta Izabela- wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
Stodolna Karolina– edukacja wczesnoszkolna
Straszewska Magdalena –język angielski
Strógarek Karolina – język polski, nauczyciel wspomagający
Sygit Katarzyna –język rosyjski, język polski
Szeremietiew Dariusz – język angielski
Szrama Regina- religia
Tomczak Jolanta - matematyka
Trembo Marta -historia
Trusiewicz Barbara –język niemiecki
Uberna Katarzyna –świetlica, socjoterapia
Urbańska Ewa – język polski
Walczak Katarzyna– edukacja wczesnoszkolna, informatyka
Wróbel Dominika – nauczyciel wspomagający, historia
Wyrzykowska Ewa –biblioteka, język polski
Zalewska Katarzyna –psycholog, terapeuta
Zarzycka Agata – język angielski
Zielonka Robert– język angielski
Ziemann Marzena- matematyka
Ziętowska Beata- geografia, przyroda
Żylińska Katarzyna– język angielski

Back to top