To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

1. Wądołowski Grzegorz –Dyrektor SP11; historia
2. Chojnacka Marzenna- Wicedyrektor ds. gimnazjum oraz klas 7 i 8; geografia
3. Mijalska Dorota- Wicedyrektor ds. szkoły podstawowej I poziom edukacyjny klasy I - III ; zajęcia komputerowe, informatyka
4. Goldstein Aleksandra– Wicedyrektor ds. szkoły podstawowej II poziom edukacyjny klasy IV - VI ; edukacja wczesnoszkolna
5. Badziąg Jolanta –język francuski, WDŻ
6. Banaś Halina –język polski
7. Barbusińska Alicja – język niemiecki
8. Baron Justyna – edukacja wczesnoszkolna
9. Bartecka Małgorzata - plastyka
10. Bąk Andrzej -matematyka
11. Bębas Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna
12. Biała Małgorzata- nauczyciel wspomagający
13. Bielecka Ewa –język polski
14. Bobrowski Emil – WOS, historia, EDB
15. Bonarska-Palacz Dagmara- wychowanie fizyczne
16. Bożek Alicja- język polski
17. Bujnicka Marcelina –język niemiecki
18. Buller Barbara - przyroda
19. Burzyńska Patrycja- język polski
20. Chort Waldemar -- zajęcia komputerowe, informatyka
21. Cierpicka Karolina- wychowanie fizyczne
22. Czyż Andrzej- wychowanie fizyczne
23. Dembowska Katarzyna- biologia, WDŻ
24. Dresler Rafał - religia
25. Fąs Dorota –muzyka, zajęcia artystyczne
26. Fogtman Aleksandra -fizyka
27. Gałecki Piotr- wychowanie fizyczne
28. Gembara Joanna- matematyka
29. Grzęda Anna- matematyka
30. Grzybowska Agnieszka- język angielski
31. Hering Kinga- język angielski
32. Idzikowska Katarzyna- nauczyciel wspomagający, rewalidacja
33. Idzikowska-Zbroniec Magdalena- pedagog, rewalidacja
34. Iwicka Iwona- język angielski
35. Kalbarczyk Małgorzata- matematyka, fizyka
36. Karpińska Zdzisława- język polski
37. Kaźmierczak Marzena– edukacja wczesnoszkolna
38. Kledzik Ewa -religia
39. Kocierzyńska Lidia– edukacja wczesnoszkolna
40. Kubik Barbara- nauczyciel wspomagający, rewalidacja
41. Kunysz Hanna- matematyka
42. Kupczyk Barbara – rehabilitant
43. Lidzka-Megger Ewa –język polski
44. Lindenau Beata-informatyka, zajęcia komputerowe
45. Lutek Magdalena– edukacja wczesnoszkolna
46. Łapiczak Anna- biologia, WDŻ
47. Łęcka Katarzyna-świetlica, doradztwo zawodowe
48. Maciaszek Ewelina- nauczyciel wspomagający, logopeda
49. Madera Teresa- historia, nauczyciel wspomagający
50. Martka Elżbieta-religia
51. Miazga Małgorzata- nauczyciel wspomagający, rewalidacja, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
52. Michalak Marzena- wychowanie fizyczne
53. Michalak Wojciech- wychowanie fizyczne
54. Mostek Małgorzata- historia, historia i społeczeństwo
55. Neldner Marlena - język polski
56. Niebieszczański Jarosław- wychowanie fizyczne
57. Norkowska-Olejnik Lucyna- matematyka
58. Nowak Damian- wychowanie fizyczne
59. Nowicka Agnieszka– edukacja wczesnoszkolna
60. Olczyk –Zaciera Katarzyna- świetlica
61. Ozgowicz Krzysztof- wychowanie fizyczne
62. Pacocha Aleksandra – geografia
63. Pawlak – Szarejko Dorota- historia, historia i społeczeństwo
64. Pawłowska Karolina- język polski
65. Pawłowska Marlena- wychowanie fizyczne
66. Piwońska Anna– edukacja wczesnoszkolna
67. Piwowarska Izabela – matematyka
68. Pochylski Tomasz- wychowanie fizyczne
69. Podanowska Agnieszka –pedagog szkolny
70. Przewoźniak Grzegorz- wychowanie fizyczne
71. Przybył Marlena-technika, język francuski, zajęcia techniczne
72. Riske Magda- biblioteka
73. Rossa Anna- świetlica
74. Roszczyk Grażyna– edukacja wczesnoszkolna
75. Różańska Bogusława- plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne, technika
76. Samolińska Ewa-religia
77. Skoraczewski Roman-chemia
78. Smęda Ewa- biblioteka
79. Solak – Kujawska Sylwia-przyroda
80. Sorgowicka Emilia- język angielski
81. Starosta Izabela- wychowanie fizyczne
82. Stodolna Karolina– edukacja wczesnoszkolna
83. Straszewska Magdalena –język angielski
84. Strógarek Karolina – język polski
85. Sygit Katarzyna –język rosyjski, język polski
86. Szeremietiew Dariusz – język angielski
87. Szrama Regina- religia
88. Tomczak Jolanta - matematyka
89. Trembo Marta -historia
90. Trusiewicz Barbara –język niemiecki
91. Uberna Katarzyna –świetlica, socjoterapia
92. Urbańska Ewa – język polski
93. Walczak Katarzyna– edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe, informatyka
94. Wiktor Marzena - chemia
95. Włodarczyk Karolina– edukacja wczesnoszkolna, przyroda
96. Wołowiec Tomasz – chemia
97. Wróbel Dominika – nauczyciel wspomagający, historia
98. Wyrzykowska Ewa -biblioteka
99. Zalewska Katarzyna -psycholog
100. Zarzycka Agata – język angielski
101. Zielonka Robert– język angielski
102. Ziemann Marzena- matematyka
103. Ziętowska Beata- geografia, przyroda
104. Żylińska Katarzyna– język angielski

Back to top