To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Dnia 24.01.2020 r. uczniowie klasy 1c wybrali się do gabinetu kosmetyczno- podologicznego, którego właścicielką jest Pani Agata Hryncewicz w celu poznania pracy kosmetyczki- osoby odpowiedzialnej za pielęgnację i upiększanie ciała.

Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda profesjonalny salon kosmetyczny czyli gabinety przeznaczone do zabiegów twarzy, dłoni i stóp. Poznały i oglądały wyposażenie, przyrządy jakimi posługuje się kosmetyczka oraz na czym polega jej praca. Dowiedzieli się jak wygląda właściwa pielęgnacja buzi, dłoni i całego ciała oraz o tym, jak panie i panowie dbają o urodę. Kosmetyczka prezentowała zabiegi jakie wykonuje , aby poprawić urodę swoich klientów. Dzieci były pod wrażeniem ilości kolorowych i pachnących kosmetyków.
Magdalena Lutek

Back to top