To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

W czwartek- 23 stycznia 2020 roku w bibliotece szkolnej, która jest miejscem promocji talentów i literatury tematycznej, zaprezentowaliśmy utalentowanych uczniów naszej szkoły.

Swoje umiejętności gry na instrumentach prezentowali następujący uczniowie: Anna Bąk z klasy 5f, Maja Pęciak- Osińska z klasy 5d i Maks Pęciak- Osiński z klasy 7d, Oliwia Wawrzyniak z klasy 6h, Zuzanna Bujacz i Zuzanna Patelska z klasy 6e oraz Maciej Kądziela z klasy 8b i Tymoteusz Wróbel z klasy 8a.
Atmosfera podczas zajęć była wspaniała, a entuzjazm i uśmiech zaproszonych gości potwierdzał, że obcowanie z żywą muzyką uwrażliwia i daje wiele emocji oraz zabawy. Warsztaty miały także na celu przybliżenie budowy prezentowanych instrumentów. Mam nadzieję, że zajęcia zaowocowały chęcią nauki gry na instrumentach, a wspólnie spędzony czas pozostawił miłe wspomnienia.
Zorganizowała Magda Riske

Back to top