To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

W związku z Międzynarodowym Dniem Osób Niepełnosprawnych na poziomie klas 1-3 zostały zorganizowane następujące przedsięwzięcia: Konkurs Plastyczny „Tolerancja niejedno ma imię”, zajęcia warsztatowe dla klas integracyjnych pt. „ Mali badacze” oraz Konkurs Poezji Niecodziennej.


Wszystkie działania miały na celu kształtowanie postaw prospołecznych uczniów oraz naukę wzajemnej przyjaźni, akceptacji, tolerancji, wrażliwości i otwartości.
Poniżej przedstawiamy laureatów konkursów oraz tekst wiersza zwycięzcy Konkursu Poezji Niecodziennej, którego autorami są Karolina Dyc (mama ucznia ) oraz Mateusz Dyc (uczeń klasy 2a).
W konkursie plastycznym „Tolerancja niejedno ma imię” zwycięzcami zostali: I miejsce – Lilianna Marat klasa 3e oraz Michalina Górka klasa 3b, II miejsce – Maja Bronowicka klasa 3a oraz Aleksandra Kocierzyńska klasa 1a, III miejsce Lena Strzelczyk klasa 3d oraz Nicola Usiel klasa 2d, wyróżnieni- Antonina Wojnar klasa 1d oraz Igor Polak klasa 1a.
W Konkursie Poezji Niecodziennej I miejsce zajął Mateusz Dyc z klasy 2a, II miejsce Kacper Posadziński z klasy 3e, III miejsce Aleksandra Kocierzyńska z klasy 1a oraz Zuzanna Posadzińska z klasy 3e. Wyróżnione osoby w konkursie to : Michalina Górka z klasy 3b oraz Aleksandra Twarduś z klasy 3e.
Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursach serdecznie dziękujemy a laureatom gratulujemy.

Aleksandra Bębas
Katarzyna Idzikowska

Back to top