To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie


W 2019 roku Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile ogłosiła po raz dziesiąty konkurs artystyczny pt. „Stwórz własną książkę”. Biblioteka szkolna włączyła się, jak co roku w realizację tego przedsięwzięcia, zachęcając i otaczając opieką uczniów, którzy wyrazili chęć napisania książki. Jesteśmy dumni, że wszystkie zgłoszone z naszej placówki prace konkursowe zostały nagrodzone. Książki do konkursu gotowali: Lilianna Witkowska z klasy 3b, Lapbook- „ Światowy dzień zwierząt”, Maria Grajoszek z klasy 3a „ Królik Milek”, Krzysztof Bartosik z klasy 3b, Lapbook- „ Światowy dzień zwierząt” oraz Zuzanna Gronowska i Julia Walkowska z klasy 3e, „SPIKE i jego życie” .
Wszystkim uczestnikom konkursów dziękujemy za udział, gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu. Konkursy odbyły się w ramach działań artystycznych i społecznych pn. „Książka jest O.K!”.
Magda Riske
Poniżej prezentujemy okładki nagrodzonych książek.

Back to top