To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

W związku z zakończeniem roku kalendarzowego informujemy, że w miesiącu grudniu nie będzie możliwości dokonania opłaty za obiady na miesiąc styczeń 2020 r. (dotyczy zarówno gotówki jak i przelewu).

Opłat będzie można dokonać dopiero od dnia 02.01.2020 r., w związku z czym chęć korzystania z obiadów od pierwszego dnia powrotu do szkoły należy zgłosić w e-dzienniku odpowiadając na wiadomość, którą otrzyma każdy z Państwa. Deklaracja obowiązuje do 10. Stycznia i jest to ostateczny termin zapłaty za obiady. W okresie 02. – 10.01.2020 r. dzieci mogą wchodzić na obiady bez karty, ponieważ lista zadeklarowanych dzieci będzie dostępna na stołówce szkolnej.
Informujemy jednocześnie, że deklaracja dotyczy TYLKO obiadów styczniowych, a nie całego roku szkolnego.
Ponadto zaznaczamy , że przelewy dokonane przed 01.01.2020 będą zwracane na Państwa konta, co wiąże się z brakiem możliwości korzystania z obiadu.
Zwracamy również uwagę, że stawka żywieniowa w roku 2020 wynosić będzie 4,50 zł za obiad.

Back to top