Już 25. raz Szkoła Podstawowa nr 11 w Pile zorganizowała jedną z największych imprez sportowych w Pile – Trójki Koszykarskie. Z roku na rok ten gwiazdkowy turniej przyciąga bardzo dużo drużyn, tym razem rywalizowało około 40 zespołów z Piły, Ujścia, Jędrzejewa, Rogoźna, Chodzieży, Wałcza w trzech kategoriach szkolnych.
Klasyfikacja zespołów 25. Gwiazdkowego Turnieju Trójek Koszykarskich przedstawia się następująco:
Kategoria MŁODZICY – szkoły podstawowe
1. miejsce – Koszykareczki z Siódemeczki,
2. miejsce – Dziunie,
3. miejsce – Basket Girls,
4. miejsce – Dzikie Muchy.
1. miejsce – Basketowcy z SP4,
2. miejsce – FC Warzywko,
3. miejsce – Basketmocni,
4. miejsce – Bananki Haliny.

Kategoria KADECI – rocznik 2005 - 2009
1. miejsce – Dziewuszki,
2. miejsce – Kaczuszki.
1. miejsce – Undrafted,
2. miejsce – KTK Piła,
3. miejsce – Złote grosiki,
4. miejsce – Logistyczne świry.

Kategoria JUNIORZY – szkoły ponadgimnazjalne
1. miejsce – Biedroneczki,
2. miejsce – Dżambodżety.
1. miejsce – GPW Piła,
2. miejsce – Mechan Team,
3. miejsce – Jeźdźcy Apokalipsy,
4. miejsce – Ci lepsi.
Kategoria SENIORZY
1. miejsce – Wiraszki,
2. miejsce – Patologia basketu,
3. miejsce – Tiruriru sport.
Wybrano również najefektywniejszych zawodników poszczególnych kategorii wiekowych:
Kategoria MŁODZICZKI/MŁODZICY
 dziewczęta – Zuzanna Erdman,
 chłopcy – Maksymilian Leniec.
Kategoria KADETKI/KADECI
 dziewczęta – Weronika Wełniak,
 chłopcy – Mateusz Leniec.
Kategoria JUNIORKI/JUNIORZY
 dziewczęta – Klaudia Nielipowicz,
 chłopcy – Dominik Czajkowski.
Kategoria SENIORZY
 Patryk Łuszkiewicz.
W organizację zawodów włączyło się wiele osób. Jednakże trudno byłoby zorganizować przedsięwzięcie sportowe na taką skalę bez wsparcia dobroczyńców. Puchar
za zajęcie pierwszego miejsca w XXV Gwiazdkowym Turnieju Trójek Koszykarskich
w kategorii Juniorki oraz Juniorzy ufundował Marszałek Województwa Wielkopolskiego – pan Jacek Bogusławski, który również zadbał o nagrody dla najlepszych zawodników
i najlepszych zawodniczek w kategorii Juniorzy. Za zajęcie pierwszych miejsc w kategorii Szkoły Podstawowe wśród dziewcząt i chłopców puchar ufundował Prezydent Miasta Piły – pan Piotr Głowski.
Serdecznie dziękujemy również: Spółdzielni Mieszkaniowej Jadwiżyn w Pile, Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowo-Lokatorskiej w Pile, panu Zenonowi Paprockiemu, Pilskiemu Towarzystwu Budownictwa Społecznego Sp. z o. o., panu Rajmundowi Pileckiemu, Przedsiębiorstwu Handlowemu Usług Copier Service S.C. A. Hajduś i D. Garbacik, Kancelarii Radcy Prawnego Edwarda Karnasia, firmie Goliat Janusz Polaszek sp. z o. o., firmie Transpych sp. z o. o., panu Mirosławowi Helwichowi, firmie Mario Sport – panu Mariuszowi Szczecińskiemu, panu Stanisławowi Biela, panu Zbigniewowi Iwickiemu i panu Krzysztofowi Iwanek.
Zapraszamy za rok!

Klaudia Dziergas