To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Uczniowie klasy 3e wraz z wychowawcą przystąpili do konkursu „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”.
Patronatem konkursu jest sieć sklepów Biedronka, która aktywnie wspiera inicjatywy na rzecz czytelnictwa wśród najmłodszych i ich rodziców. Konkurs podzielony był na trzy części. W pierwszej części uczniowie mieli za zadanie, wykonanie drzewa „słodziaków” z wykorzystaniem materiałów przeznaczonych do recyklingu. Część druga to głośne czytanie fragmentów ulubionych książek i przypomnienie zasad głośnego czytania. W trzeciej części konkursu uczniowie głośno czytali książkę „Gang Słodziaków - Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany” z uwzględnieniem zasad głośnego czytania.
Zadania konkursowe sprawiły dzieciom nie tylko radość, ale również skutecznie zachęciły do lektury kolejnych książek.

Justyna Baron

Back to top