To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Udział Szkoły Podstawowej w Konkursie „Stołówka z klasą”!!!

Stołówka jest miejscem, w którym uczniowie spędzają nawet kilka godzin dziennie. W związku z tym to miejsce musi stwarzać warunki do tego, aby każde dziecko miało możliwość zjedzenie przynajmniej dwóch spośród pięciu zalecanych posiłków: drugiego śniadania oraz obiadu. To podstawa zdrowego odżywiania.

Dzieci nie tylko zwracają uwagę na skład, zapach i wygląd posiłku. Liczy się miejsce spożywania posiłku i to właśnie chcemy ulepszyć biorąc udział w Konkursie "Stołówka z klasą".

 Do konkursu zaprosiła nas firma  Kaufland. Naszej placówce nie udało się uzyskać finansowania w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023, zatem ogromną szansą jest dla nas udział w konkursie plastycznym „Stołówka z klasą”, dzięki któremu uczniowie zwycięskich placówek będą mogli czuć się w swoich szkolnych jadalniach przyjemnie i komfortowo.

Najciekawsze prace wyłonione przez jury w pierwszym etapie, wezmą następnie udział w otwartym plebiscycie internetowym.

Zapraszamy wszystkich Uczniów i Rodziców do udziału i kibicowania SP11!!!

Udział Szkoły Podstawowej w Konkursie „Stołówka z klasą”!!!

Stołówka jest miejscem, w którym uczniowie spędzają nawet kilka godzin dziennie. W związku z tym to miejsce musi stwarzać warunki do tego, aby każde dziecko miało możliwość zjedzenie przynajmniej dwóch spośród pięciu zalecanych posiłków: drugiego śniadania oraz obiadu. To podstawa zdrowego odżywiania.

Dzieci nie tylko zwracają uwagę na skład, zapach i wygląd posiłku. Liczy się miejsce spożywania posiłku i to właśnie chcemy ulepszyć biorąc udział w Konkursie "Stołówka z klasą".

 Do konkursu zaprosiła nas firma  Kaufland. Naszej placówce nie udało się uzyskać finansowania w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023, zatem ogromną szansą jest dla nas udział w konkursie plastycznym „Stołówka z klasą”, dzięki któremu uczniowie zwycięskich placówek będą mogli czuć się w swoich szkolnych jadalniach przyjemnie i komfortowo.

Najciekawsze prace wyłonione przez jury w pierwszym etapie, wezmą następnie udział w otwartym plebiscycie internetowym.

Zapraszamy wszystkich Uczniów i Rodziców do udziału i kibicowania SP11!!!

REGULAMIN KONKURSU

LINK DO REGULAMINU

Back to top