To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11 we współpracy z Dyrekcją Szkoły oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Pile rozpoczyna działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci poprzez propagowanie noszenia odblasków.

W ramach projektu "Jedenastka w odblaskach" chcemy wyposażyć wszystkich uczniów naszej Szkoły w breloki odblaskowe. Przedstawiciel WORD przeprowadzi z dziećmi lekcje uświadamiające, jak ważna jest widoczność na drodze oraz zachęci do noszenia breloczków. W finałowym dniu naszej akcji zostanie wykonane zdjęcie wszystkich uczniów z odblaskami. Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym na najciekawsze zdjęcia z naszymi breloczkami, najlepsze prace zostaną wydrukowane w formie kolażu. Zachęcamy również nauczycieli do włączenia się i nagrodzenia pochwałą uczniów noszących odblaski po zakończeniu akcji.

Mamy nadzieję, że przeprowadzone działania przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa i uświadomienia, jak niewiele potrzeba, aby być widocznym na drodze.

Program "Jedenastka w odblaskach" nie mógłby zostać zrealizowany bez wsparcia następujących sponsorów: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile, Szkoła Nauki Jazdy mgr Krzysztof Strzelczyk, Stowarzyszenie Instruktorów i Ośrodków Szkolenia Kierowców w Pile, P.H.U STANIEK oraz Studio K2. Serdecznie dziękujemy.

Back to top