Uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Marzenny Chojnackiej i Beaty Ziętowskiej 7 czerwca 2019 roku udali się do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, gdzie podczas uroczystej gali w sali sesyjnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Nasz pomysł na ochronę środowiska” - IV edycja – Nasz wpływ na zmiany klimatyczne. Szkołę podstawową reprezentowały uczennice: Dominika Kobiołka, Iga Rurek i Zuzanna Pazdej, które otrzymały III Wyróżnienie, natomiast zespół z gimnazjum w składzie: Maja Ganske, Julia Kowalska i Eryk Huryń otrzymał wyróżnienie dodatkowe. Dzięki uprzejmości pana Jacka Bogusławskiego – Członka  Zarządu Województwa Wielkopolskiego, po zakończonym wręczeniu nagród uczniowie wraz z opiekunami mieli możliwość bliższego przyjrzenia się pracy urzędu i zwiedzenia jednej z najnowocześniejszych siedzib marszałka w Polsce.

Pozdrawiam, Maja Ganske z kl. IIIE