To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,
Szkolna Komisja Rekrutacyjna działająca w Szkole Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile pozytywnie rozpatrzyła wszystkie wnioski rekrutacyjne, w związku z tym prosimy o pobranie "Oświadczenia woli przyjęcia do szkoły"-wzór 1, wypełnienie oświadczenia, jego zeskanowanie i przesłanie drogą mailową na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rodzice, którzy nie posiadają drukarki i w związku z tym nie mają możliwości wydrukowania oświadczenia mogą przepisać jego treść odręcznie, wykonać skan dokumentu lub zdjęcie. Zatem na mail szkoły można przesyłać skany dokumentów oraz zdjęcia. 

Jeśli, nie posiadają Państwo możliwości przesłania oświadczenia drogą mailową, można wypełnić dokument na terenie szkoły. W holu budynku SP 11 są przygotowane dla Państwa wydruki oświadczeń, które należy wypełnić na miejscu i wrzucić do specjalnie na to przygotowanej skrzyni, tak aby zachować maksymalne bezpieczeństwo pracowników szkoły i oczywiście odwiedzających szkołę.

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,
Szkolna Komisja Rekrutacyjna działająca w Szkole Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile pozytywnie rozpatrzyła wszystkie wnioski rekrutacyjne, w związku z tym prosimy o pobranie "Oświadczenia woli przyjęcia do szkoły"-wzór 1, wypełnienie oświadczenia, jego zeskanowanie i przesłanie drogą mailową na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rodzice, którzy nie posiadają drukarki i w związku z tym nie mają możliwości wydrukowania oświadczenia mogą przepisać jego treść odręcznie, wykonać skan dokumentu lub zdjęcie. Zatem na mail szkoły można przesyłać skany dokumentów oraz zdjęcia. 

Jeśli, nie posiadają Państwo możliwości przesłania oświadczenia drogą mailową, można wypełnić dokument na terenie szkoły. W holu budynku SP 11 są przygotowane dla Państwa wydruki oświadczeń, które należy wypełnić na miejscu i wrzucić do specjalnie na to przygotowanej skrzyni, tak aby zachować maksymalne bezpieczeństwo pracowników szkoły i oczywiście odwiedzających szkołę.

WZÓR 1


POBIERZ DOKUMENT

KLIKNIJ I POBIERZ OŚWIADCZENIE

Back to top