W dniu 14.02.2020r. klasa 3b gościła młodszych kolegów z klasy 1 c. Trzecioklasiści - zwycięzcy klasowego konkursu pięknego czytania, mieli okazję zaprezentować swoje czytelnicze umiejętności przed szerszą publicznością.

Oddawanie się lekturze o tytule "Kubuś Puchatek", zostało urozmaicone o pytania do przeczytanych fragmentów, które na bieżąco układali i zadawali pozostali uczniowie trzeciej klasy.
Pierwszoklasiści uczestniczyli w zabawach integracyjnych tematycznie związanych z książką, a także uczyli się piosenki - rymowanki Kubusia Puchatka.
Dzieci z klasy 1c miały okazję posłuchać wzorowego czytania swoich starszych kolegów, a same wykazały się uważnym słuchaniem odpowiadając na liczne zagadnienia.
Spotkanie zostało zakończone słodkim poczęstunkiem.

Aleksandra Bębas
Katarzyna Idzikowska